speaker-photo

Arzu Demirel

PCC | LCW

Biyografi

“Amacım, yaşam boyu öğrenme yolculuğunda deneyimlerimi paylaşmak ve “kendim olma” sanatında yaşama iz bırakmak”

 

1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Kimya Bölümümden mezun olduktan sonra Temel Biyokimya dalında yüksek lisansını tamamlarken aynı bölümde Araştırma Görevlisi olarak 2000 yılına kadar akademik çalışmalarını sürdürdü. İlaç sektörüne ilk olarak 2001 yılında Tıbbi Satış Temsilcisi olarak Abbott firmasında adım attı. Aynı firmada pazarlama ve eğitim departmanında çalışmalarını sürdürdü. 13 yılık deneyiminde hem temel farma hem de spesifik farma ürünleri pazarında tecrübe edinme imkanı sağlamıştır. 

 

2012 Yılında Erickson Coaching College koçluk okulundan mezun oldu. PCC düzey akredite koç, Takım Koçu ve NLP Master Uygulayıcıdır.

 

2014 Yılında kurmuş olduğu A Eğitim Danışmanlık şirketinde Satış Teknikleri, Kilit Müşteri Yönetimi, Desing Thinking, Satış Ziyaretinde İçgörü Anlama, İletişim, Matriks Organizasyonlarda Liderlik, İnovasyon Yönetimi alanında farklı sektörlerde eğitimler, Takım Koçluğu ve Koçlar için Mentorluk çalışmaları yürütmüştür.

 

2018 Yılında LCW Akademi Ailesi’nde Gelişim Mentoru olarak başlayan kariyerini Kurumsal Koç olarak liderlerin koçluk becerilerini geliştirmelerinde rehberlik ve potansiyellerini fark ettirerek gelecek vizyonlarına kavuşmaları için dönüşümlerine destek olmaktadır.

 

Bununla birlikte, iş yaşamında kadınların kariyerlerinde farkındalık ile gelişmelerine yardımcı olmak adına Professional Women Network’ İstanbul 2016 Yılından itibaren, Üye Etkileşim, İş Kadınını Güçlendirme, Mentorluk, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık gruplarında eş lider olarak aktif rol almaktadır.

 

Halen Coach Magazine Global Genel Yayın Yönetmenliği ve Coach Magazine Türkiye Ceo Bakışı ile Koçluk röportajları görevlerini yürütmektedir.

Konuşma Programı