speaker-photo

Dr. Başak Demiryumruk Dikici

MAİS İnsan Kaynakları Direktörü

Biyografi

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde tamamladı. Ardından Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi MBA programını bitirdi. California Santa-Clara University Global Women Leaders for The World programını tamamladı.

 

Doktora tezini Dijitalleşen İşletmelerde Yeni Liderlik, Bağlılık, Kültür ve Motivasyon Modelleri konusunda tamamlayarak İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İşletme Doktora Programı’ndan 2020 yılında mezun oldu.

 

Profesyonel iş yaşamına 2004 yılında Mercedes-Benz Türk’te başlamıştır. Hafif Ticari Araçlar bölümünde satış deneyimi ardından Bayi Geliştirme departmanında çalışmış, 2011-2017 yılları arasında ise Pazarlama İletişimi Müdürü görevini yürütmüştür. 2017 yılında İnsan Kaynakları departmanına en son Mercedes-Benz İnsan Kaynakları İşgücü Yönetimi Grup Müdürü olarak görev yapmıştır. 1 Kasım 2021 tarihinden beri Renault MAİS İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Dijitalleşen işletmelerde yeni liderlik, bağlılık, kültür ve motivasyon modelleri üzerine yazdığı tezi sonrası araştırma ve yayınlarına halen aynı alanda devam etmektedir.

Yeni jenerasyonlar, liderlik, kurum kültürü ve kariyer konularında konuşmalar ve mentörlük çalışmaları yürütmektedir. Evlidir ve bir kız çocuğu vardır.

Konuşma Programı

12:00 - 12:30

Online Zirve 25 Ekim

Çevik Organizasyon Yaklaşımında Koçluk