speaker-photo

Mustafa Çavuşoğlu

ACPC, PCC | LCW

Biyografi

 İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezundur.

1992 yılında Roche İlaç Firmasında 11 yıl çeşitli yönetim kadrolarında kariyerini sürdürmüştür. 2003- 2014 yıları arasında Boehringer Ingelheim’ın Türkiye kadrosunun ‘Eğitim Müdürlüğü’nü yapmıştır. Satış, yönetim, kişisel gelişim konularında çeşitli eğitimler ve seminerler vermiştir. 2012 – 2014 Yılları arasında yönetim kadrosuna Coaching for Excellance Programının Türkiye uygulanmasını ve liderliğini yapıştır.

2012 yılında Uluslararası Koçluk Federasyonuna (ICF) bağlı Adler International Learning Coach’luk sertifikasyonunu tamamlamıştır.

2014 Yılından beri LC Waikiki Kurumsal Akademi bünyesine kurum koçu olarak katılmasının ardından 2018 yılı itibariyle Mentorluk ve Koçluk Grup Müdürü olarak  görevini sürdürmektedir. Mentorluk ve Koçluk Grup Müdürü olarak çalışmasının yanı sıra Profesyonel Koç olarak yöneticilere koçluk yapmaya devam etmektedir.

Koçlukta daha çok Girişimci Koçluğu, İlişki Koçluğu, İş Geliştirme Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Mentor Koçluk, Öğrenci Koçluğu, Pazarlama/Satış Koçluğu, Orta ve Üst Kademe Yönetici Koçluğu, Yaşam Koçluğu alanlarında deneyimleri bulunmaktadır. Bununla birlikte Takım Koçluğu ve yöneticilere yönelik Koçluk eğitimleri vermektedir.

ICF (International Coach Federation) ve EMCC (European Mentoring and Coaching Council) üyesidir.

Konuşma Programı