speaker-photo

Özge Bulut

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi, Yatırımcı

Biyografi

30 yılla yakın üst düzey yöneticilik, 10 yıla yakın Yönetim Kurulu üyeliği ve Başkanlığı görevleriyle FMCG, Medya ve Holdinglerde tecrübe sahibi olan Ozge Bulut Maraşlı’nın uzmanlık alanları arasında finans, kurumiçi girişimcilik, M&A, değişim yönetimi, stratejik planlama ve iş geliştirme bulunmaktadır. 

 

MAY Yapım Yönetici Ortağı; Fabu Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı, Fark Holding, BluTV, İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı, Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı  ve Slowtürk Radyo Bağımsız Yönetim Kurulu üyesidir. Two Zero Girişim Sermaye Fonu ve Arya Investment Yatırım Komitesi üyesi olarak görev  yapmaktadır. 

Aktif bir Sivil Toplum Kuruluşu destekcisi olan Özge Bulut Maraşlı, 1996 ‘dan beri faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ve ülkelerde STK Kurucu, Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlıkları yaptı. Yönetim Kurulunda Kadın Derneği, Yeniden Biz, International Academy of Television Arts & Sciences Yönetim Kurulu Üyesi,  Türkiye Yatırımcı İlişkileri Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, American Turkish Society (ATS) üyesi ve MEI Strateji Yöneticileri Kurulu üyesidir. 

Sabancı Üniversitesinde Aile Şirketleri konusunda çalışmaları ve Master derecesi bulunan Özge Bulut Maraşlı, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunudur. ICF Coaching Diploması bulunmaktadır.

Konuşma Programı