speaker-photo

Pınar Musaoğlu

Alışkanlık Koçu, PCC, Eğitmen

Biyografi

Müşteri iletişimi, satış ve pazarlama alanında 10 yıllık tecrübe sonrasında 2018 yılından bu yana bağımsız olarak Profesyonel Koçluk ve Eğitmenlik yapan Pınar Musaoğlu, Fasilitatör olarak Franklin Covey'de görev almaktadır. Kurumsal ve bireysel alışkanlıklar, ekip yönetimi, liderlik yetkinlikleri, kariyer yönetimi  üzerine çalışmaktadır.
Kurumlara “Zaman Yönetimi” ve “Transaksiyonel Analiz ile Etkili İletişim” gibi davranışsal beceri ve yetkinlik eğitimlerini vermenin yanı sıra Yönetici ve Takım Koçluğu yapmıştır.
Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından verilen ACC ünvanını 2020’de, PCC ünvanını ise 2022 yılında almıştır. Ayrıca bir dönem ICF Pazarlama ve İletişim Kurulu üyesi olarak görev almıştır. Koçluk eğitimi sürecinde (ACTP) yapmış olduğu Takım ve Yönetici Koçluğu deneyimleriyle “İş Hayatında Anlam Arayışında Bir Kaldıraç Olarak Koçluk.” İsminde 25 sayfalık bir makale yazmıştır.
Çalıştığı yöneticilerin ve ekiplerin, iş ve özel hayat dengesinde daha başarılı olabilmeleri için alışkanlıkların önemini fark edip niş alan olarak “Alışkanlık Koçluğu”nu seçmiştir.
Şuan alışkanlıkları merkeze aldığı "Keyifli Alışkanlıklar" podcast serisini hazırlayıp sunmaktadır.
Kurulduğu günden bu yana Türkiye'nin ilk ve tek koçluk dergisi Coach Magazine'de kitap ve podcast önerilerinde bulunduğu yazılar yazmaktadır. Ayrıca Caoch Magazine Türkiye Youtube kanalında" Bir Yazar Bir Kitap" isimli programı hazırlayıp sunmaktadır.
Kitap okumayı ve değerlendirmeyi seven Pınar Musaoğlu 2019 yılında eşi ile birlikte kurduğu "Bursa Kitap Kulübü" nde kitap severleri biraraya getirmektedir.

Konuşma Programı

13:20 - 13:50

Online Zirve 25 Ekim Sahne 2

Yankı Odası