speaker-photo

Semra Deniz Ağgül

Corporate Coach - LCW

Biyografi

Merhaba, Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF’ ten ünvanlı Master Certified Coach'um. Tutkum bireyleri, ekipleri ve organizasyonları potansiyellerini, çok istedikleri vizyonlarını gerçekleştirmeleri için, güçlendirmeye yardım etmek. 

Derin ve uzun süreli başarının, kim olduğunuzun özüne sadık olmaktan geldiğine inanıyorum. Liderlerin doğuştan gelen doğalarına erişmelerine ve bunlardan yararlanmalarına yardımcı olma konusuna 18 senedir katkı sağlıyorum, böylece daha üretken, kişisel tatmin ve refah seviyelerine ulaşıyorlar. 

Liderler ve yöneticiler için “Bireysel Koçluk Seansları, Eğitim” sağlamanın yanı sıra yöneticiler ve ekipleriyle “Takım Koçluğu” çalışmaları yapıyorum. 

Çevik dönüşüm gerçekleştirmek isteyen scrum takımlarını “Agile Coaching Programı ” eğitimleri dizayn ediyorum. 

2019 yılında ICF’in akredite ettiği , European Mentoring & Coaching Council-EMCC tarafından Dünyanın en iyi koçluk Uygulamaları ödülünü kazanan “İşte Koçluk Programı” nın tasarımcısıyım uygulayıcısıyım aynı zamanda yürütme konusunda liderliğini yapıyorum.

3 yıllık yoga pratiğimi 2022 yılında yoga öğretmeni boyutuna taşıdım. 2023 yılında insanın kendi özüne ulaşması için hizmet eden koçluk ve yoga metodlarını birleştirerek bedeni de dahil eden yolculuğumu insanlarla paylaşmayı istiyorum. 

Konuşma Programı