speaker-photo

Dilek Er

Takım ve Liderlik Koçu, Birkman Danışmanı,Eğitmen

Biyografi

İş hayatına Boğaziçi Universitesi mezuniyetinden sonra  uluslararası enerji sektöründe başlamış ,digital  dönüşüm,satış ve pazarlama,bağlılık programları, bayilik yönetimi gibi konularda yurt dışında yönetecilik yapmıştır. Girişimcilik ve  meslek seçimi konusunda  ülke içi- dışı gençlere mentorluk yapmaktadır. 

Kıdemli Danışman olarak 21 yıl çalışarak hizmet verdiği BP dahil, Shell, Coca Cola ve Unilever gibi uluslararası firmalarda 7000 kişiye, 3,500 saatten fazla:

• Yönetici Koçluğu, 

• Uzlaşı Teknikleri,

• Takım Gelişimi ve

• Uzaktan Çalışmaya Uyum Teknikleri eğitimleri vermesinin yanısıra Uzman Koç Yetiştirme eğitimleriyle bugün çoğu kıdemli olan 50'den fazla Türk Koç'unu yetiştirmiştir. 

Hazırladığı Talentspot Mikro Öğrenme mobil uygulaması ile Alışkanlık ve Davranış Değişimi Gelişimi programlarını kullanıma sunmuştur. 

Nörobilim içerikli olarak geliştirmiş olduğu Self Leadership (Kendine Koçluk) Yöntemi olan NSPmethod’u Yaşam Boyu Eğitim Merkezlerinde ve şirketlerde vermektedir. Yarattığı bu inovasyon ile EMCC (Eurpoean Mentoring & Coaching Counsil)'ın 2019'da Dublin'de düzenlenen Uluslararası Kongresi'nde konuşmacı olarak onurlandırılmıştır.ABD'de kurulu 100'den fazla ülkede 100,000'den fazla üyesi bulunan ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu)'e akredite olan:

• ABD merkezli Ace-Academiy Coaching Experience https://acecoachtraining.com/coach-training/

• Kanada merkezli Erickson Coaching International https://www.erickson.edu/en/our-story ve

• Kanada merkezli Adler Coaching & Business Training https://www.adlercentraleurope.com/tr 

den ve diğer undo gelen kurumlardan 1200 saatlik Koçluk eğitimi almasının yanısıra 1945 yılından beri dünyada 10 milyonu aşkın kişide Kişilik Analizi, Davranış Profili Çıkarma ve Meslek Seçimi  için kullanılan, ayrıca Koç'luk aracı olarak da kullanılan Birkman Analizi'nin https://birkman.com/products/the-birkman-method-sertifika eğitimini 2010 yılında  ABD'de tamamlayıp, Türkçe'ye çevirisini ve Türk kültürüne uyarlanmasını sağlamıştır.  2016 yılında Florida Universitesinde Myerr Briggs eğitimini tamamlamıştır. Kendisi de bu entrümanları Türkiye ve dünyada (ABD, Almanya, Avustralya, Avusturya, Hollanda, İngiltere, İspanya, İsviçre, Kanada, Kenya, Polonya, Singapur gibi) 5000'den fazla kişiye de kıdemli  danışman unvanını alarak bizzat uygulamıştır. Halen SUP eğitmenliği ve atıksal sanat konularında çalışmaktadır.

Konuşma Programı

16:50 - 17:10

Online Zirve 25 Ekim

Performansı Açığa Çıkarmak ve Kendine Koçluk