speaker-photo

Dilek Er

Takım ve Liderlik Koçu, Birkman Danışmanı,Eğitmen

Biyografi

İş hayatına Boğaziçi Universitesi mezuniyetinden sonra  enerji  sektöründe  digital  dönüşüm,satış ve pazarlama,bağlılık programları,pompada yazarkasa, EFT mobil ödeme sistemleri ve e – ticaretle  ile ilgili projelerde  yurt dışında yönetecilik yapmıştır. Girişimcilik ve  meslek seçimi konusunda  ülke içi- dışı gençlere mentorluk yapmaktadır.

ICF  akredite farklı ekollerden 1200 saatlik koçluk eğitimini tamamlayıp, koçluk aracı olarak ülkede kullanmaya Birkman  Değerlendirme analizinin kültürümüze uyarlamış ve kıdemli danışmanı olarak uluslararası eğitimler vermektedir. Programları içinde  yönetici koçluğu, uzman koç yetiştirme, uzlaşı teknikleri ve takım gelişimi  ve uzaktan çalışan ekip gelişimini vererek, 7000  bireye değerlendirme aracını uygulamış ve 3500 saatin üzerinde  grup ve bireysel koçluk deneyimi vardır.

Tasarladığı mikro öğrenme  mobil uygulaması ile ( Talentspot)  alışkanlık ve gelişimi  koçlukla kolay hale getirmeyi amaçlamıştır ve  nörobilim içerikli geliştirmiş olduğu kendine koçluk yöntemi olan NSPmethod’u yaşam boyu eğitim merkezlerinde ve kurumlarda vermektedir. Bu enstrüman ile  Uluslararası Dublin EMCC kongresinde konuşmacı  olarak davet edilmiştir. Halen kürek sörfü  sporunun gelişmesi  ve atık yönetimi  ile ilgili STK gönüllüsüdür.

Konuşma Programı

16:50 - 17:10

Online Zirve 25 Ekim

Performansı Açığa Çıkarmak ve Kendine Koçluk