speaker-photo

Esra Doyuk

Gelecek Tasarım Uzmanı

Biyografi

Bilkent Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden 1998’de mezun oldu.

Kısa bir süre, insan kaynakları alanında çalıştıktan sonra kurumsal hayatın kendisine göre olmadığına karar vererek işinden ayrıldı.

Üniversite ve iş hayatında  kadınların aktif bulunmaları için çeşitli sivil toplum kuruluşunda kurucu ve yönetici olarak aktif projeler geliştirdi.

2 girişiminin ardından,kadınların iş hayatında daha fazla görünür olmasına profesyonel destek vermek amacıyla kendi işini kurmaya karar verdi.

Uluslararası Koçluk Federasyonu(ICF) akrediteli koçluk eğitimlerinin yanı sıra, Oxford, Cambridge ve Harvard Üniversitesi sertifika programlarına katılıp, girişimcilik üzerine tanınmış mentörlerden eğitim alarak farklı araçlarla harmanlanmış çalışmalar hazırladı.

Halen, Gelecek Tasarım Uzmanı olarak, kendi işini kurmak veya daha ileriye taşımak isteyen kadınların, kendilerinin ve işlerinin geleceğini tasarlamalarına, satış ve pazarlamayı öğrenmelerine programları ile destek vermekte, böylece kadınların daha özgür ve başarılı hissetmelerine yardım etmektedir.

En büyük tutkusu ve hedefi, tüm çalışmaları ile Kadınların ‘Para’ ve ‘Ticaret’ konularında rahat olmaları, böylece hem kendilerine hem misyonlarına katkı sağlamaları.

Bu hedefin bir parçası olan, ‘Para ile Yüzleş’ özel programını, gönüllü olarak 2020 Mayıs ayından itibaren 562 kadının katılımıyla gerçekleştirmiştir. Ve daha çok kadına sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Konuşma Programı

13:30 - 13:50

Online Zirve 25 Ekim

Sınırlarınızın Ötesinde Dönüşerek Koçluk İşinizin Karlılığını Nasıl Sağlarsınız?