speaker-photo

Nuray Akmeriç

ICF Vakfı Fahri Elçisi

Biyografi

NURAY AKMERİÇ, PCC, ORSCC

Nuray Akmeriç profesyonel iş deneyimini, büyük çoğunluğu yönetim pozisyonlarında olmak üzere, Bilgi Teknolojisi sektöründe kazanmıştır. 2000-2009 yılları arasında SAS Institute Türkiye Ülke Müdürü olarak görev yapan Akmeriç, daha önce Software AG Türkiye'de ve Sabancı Holding-IBM ortaklığı l-BİMSA'da yönetim kademelerinde görev yapmıştır. 2010 yılında kurduğu Akmeriç Koçluk Danışmanlık Eğitim Hizmetleri’nde koçluk ve danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir. 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun olan Akmeriç, yüksek lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Ekonomi Hukuku dalında, ikinci lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nden Felsefe dalında almıştır. 

Akmeriç, Şubat/2020-Şubat/2022 döneminde Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF’in Türkiye Başkanlığı’nı yürütmüştür. Halen ICF Vakfı’nın Fahri Elçisidir.

Akmeriç, 2005 yılında Dünya Gazetesi tarafından verilen "Sektörlerin En Başarılı Kadınları" ödülünü kazanmıştır.  “Kariyer ve Kişisel Gelişim” üzerine yazdığı “Kariyerimde İkinci Bahar” -- ISBN 978-605-5236-16-8 -- adlı kitabı Ekim/2013’te yayınlanmıştır.

Konuşma Programı

14:50 - 15:30

Online Zirve 25 Ekim

İleri Teknolojiler, Sorumluluk ve Etik