speaker-photo

Tuncel Gülsoy

Yönetici Koçu, Mentor

Biyografi

Tunçel Gülsoy iş yaşamındaki yöneticileri ve liderleri geliştirme konusunda yoğunlaşmış profesyonel bir koç ve mentordür.

Asıl ilgi alanı şirket yönetimi basamaklarında yükselmekte olan 30-40 yaş arası yöneticilerdir.

Ayrıca bir çok insana da  yaşam koçu olarak kişisel gelişimleri ve yaşam tatmini konusunda gönüllü olarak destek olmaktadır.

Temel koçluk eğitimini 2006-2007 yılları arasında ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu ) akreditasyonlu, ABD Kaliforniya’da kurulu CTI (Coaches Training Institute) koçluk okulunun Türkiye’de verilen eğitimlerinde almış daha sonra ise aynı okulun koçluk sertifika programını tamamlayarak  CPCC (Certified Professional Co Active Coach) ünvanını almıştır.

2007 yılından beri hem ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu)’nun hem de bu kurumun Türkiye Şubesinin üyesidir. 2010 yılında PCC (Professional Certified Coach) ünvanını almıştır.

2015 yılında o güne kadar 570 den fazla farklı kişiye 4000 saatten fazla koçluk yapmış olarak MCC (Master Certified Coach) ünvanını almıştır.

Mesleğinde daha da ileri gidebilmek için CTI okulunu bitirdikten sonra ayrıca Erickson Coaching okulunu ve Academy For Coching Excellence (ACE) okulunu tamamlamıştır.

ACE okulun yöneticilere koçluk becerilerini öğreten programının eğitmen programını tamamlayarak LAT, Licensed Academy Trainer ünvanını almıştır.

Tüm bu okulunun dışında Gestalt Coaching’in çeşitli eğitimlerine katılmıştır ve Adler Coaching Okulunun programına başlamıştır.

Take Charge of Your Talent” gelişim programının ilk bölümünü tamamlayarak “Certified Talent Catalyst ünvanını almıştır.

ICF Global üyesidir ICF Türkiye üyesidir, bu derneğin iki dönem yönetim kurulu üyesi olarak saymanlık görevini sürdürmüştür.

Halen kurmuş olduğu Tunçel Gülsoy Koçluk, Danışmanlık ve Eğitim Ltd. şirketinde kurumsal hizmetlerini sürdürmektedir.Ayrıca bir çok başka şirketin projelerinde çözüm ortağı olarak yer almaktadır.

Konuşma Programı

14:00 - 14:30

Online Zirve 25 Ekim

Ekollerin Koçluk Eğitiminde etkisi ve dönüşümü

11:00 - 11:20

Yüz Yüze 26 Ekim

Eğitimin Dönüşümü