speaker-photo

Yasemin Gözen

Professional Coach & Psychologist

Biyografi

İnsan Kaynakları profesyoneli olarak farklı sektörlerde on beş yıllık deneyimin ardından çalışmalarıma koçluk ve psikoloji alanında devam etme kararı aldım. Profesyonel Erickson Koçu, Psikolog, BDT terapisti, Transaksiyonel Analiz uygulayıcısı, Takım Koçu, EFT uygulayıcısıyım. Bireysel Koçluk ve Danışmanlığın yanı sıra gruplara yönelik gelişim ve farkındalık programları tasarlıyorum. Coach Magazine Türkiye dergisi için “Ülkelerde Koçluk Araştırmaları” yazı dizisini hazırlamaktayım. Aynı zamanda blog yazarıyım. “Sesli Sorular” adı altında Spotify uygulamasında kısa podcastler yayınlamaktayım. 

Eşim ve iki kızımızla birlikte Polonya’da yaşıyoruz. Uzun doğa yürüyüşleri, zumba, yoga&meditasyon ve zen facing çizimler yapmayı seviyorum. 

Bugünden geleceğe yönelik vizyonumda yer alan iki konunun GENÇLİK ve İKLİM&ÇEVRE başlıklarını taşıması nedeniyle sosyal sorumluluk kapsamında ÇYDD, TED, EÇEV, KEV, TOGV, TÜKD gibi çeşitli dernek ve vakıfların projelerinde gönüllü koçluk, rehberlik ve danışmanlık yaptım ve yapmaya devam ediyorum. İklim ve çevre konularında ise bilgi edinmeye ve farkındalık oluşturmaya yönelik proje çalışmalarıma devam etmekteyim.

Konuşma Programı

09:00 - 09:05

Online Zirve 25 Ekim

Zirve Başlıyor

17:10 - 17:25

Online Zirve 25 Ekim

Peki Şimdi! …Yeni Güne Ne Taşıyoruz…

17:25 - 17:45

Online Zirve 25 Ekim

Kapanış

09:50 - 10:10

Yüz Yüze 26 Ekim

Hazırlanıyor

17:15 - 17:30

Yüz Yüze 26 Ekim

Kapanış